BLOG

Ons management team wordt groter: kennismaking met onze nieuwe MD, Alvise Perissinotto

  • 13. februari, 2017 door financeAds Team

 

Na een aantal jaren van hands-on ervaring in affiliate marketing, komt Alvise Perissionotto het financeAds management team versterken. Hij werkt vanaf nu samen met de andere MD, Hakan Oezal.

 

Zijn internationale carrière startte direct na zijn Business Management studie op de universiteit van Westminster in London. Eerst werkte hij bij het online agentschap Investis Ltd in London. Daar managede hij de grootste banken en verzekeraars in het Verenigd Koninkrijk. Daarna werkte hij in Berlijn bij zanox AG en Zalando, waar hij verantwoordelijk was voor de grootste internationale klanten.

 

alvise1

In zijn laatste interview met FinLeap, legt Alvise uit wat zijn benadering is voor zijn nieuwe rol binnen financeAds en wat zijn plannen zijn om bij te gaan dragen aan het succes van het bedrijf. Het volledige interview is hier te lezen:

https://www.finleap.com/blog/interview-financeads-alvise-perissinotto

 

Een van de eerste zaken die Alvise heeft bevestigd, is de focus op de “gepersonaliseerde en professionele service” die financeAds wil bieden aan zijn partners. Deze service is, in zijn woorden, “verbeterd door onze ongekende expertise in finance en Fintech trends die uiteindelijk relevante en nieuwe sales opleveren voor onze klanten”.

De focus van het bedrijf ligt op het aanbieden van hoge kwaliteit service aan een niche van cliënten. Dit is bevestigd door Alvise’s goedkeuring van de “boutique approach” die financeAds hanteert voor het managen van de relaties met bestaande klanten.

 

Daarnaast hebben we Alvise nog een aantal vragen gesteld over de toekomst van financeAds en zijn groeiplannen.

financeAds: Welke richting gaat de financeAds groei op?
Alvise:
We willen de referentie worden voor de financiële industrie (zowel voor banken, verzekeraars en de opkomende FinTechs) door heel Europa, voor wat betreft affiliate marketing. Daarnaast kijken we nauwlettend naar andere markten, met name Zuid-Amerikaanse markten.

financeAds: Alvise, je achtergrond is vergelijkbaar met die van Hakan en ook heel specifiek in deze nichemarkt. Welke toevoeging geef jij aan Hakan en hoe kunnen jullie samen de toekomst van financeAds beïnvloeden?
Alvise:
Hakan en ik zijn al een goed team, we vullen elkaar op verschillende gebieden aan. We hebben allebei een  sterke achtergrond in finance, online marketing en affiliate, een goede combinatie voor financeAds. Daarnaast hebben we geluk met ons team dat heel competent en gepassioneerd is voor wat ze doen. Verder zijn ze heel professioneel in hun benadering van de behoeften van de klanten. Ik denk dat deze hoofdcomponenten, de ervaring van de MD’s en het enthiousiasme, professionaliteit en nieuwsgierigheid van het team de sleutels tot de toekomstige succes van financeAds international zullen zijn.

We willen Alvise een hartelijk welkom geven tot ons team en wensen hem veel succes!

FacebookTwitterGoogle+LinkedInWhatsAppDelen

Deze bijdrage is gepubliceerd op 13. februari, 2017 10:43 in News.RSS feed: RSS 2.0